Ubytování

Ubytování v Penzionu je určeno pro příjemnou a klidnou dovolenou v Krkonoších, ubytování v našem penzionu je pro Vás ideálním řešením. Vyniká nejen svou cenovou dostupností, vybaveností, ale také výhodnou polohou na okraji Pece pod Sněžkou. Ubytování poskytujeme ve 2 až 5 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Prostorné pokoje jsou vhodné i pro ty nejmenší. Kapacita penzionu je 54 lůžek. V prvním patře můžete využít plně vybavenou kuchyň, jídelnu a společenskou místnost. 

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází cca 400m od centra Pece, kde uprostřed krásné přírody se Vám naskytne nádherný pohled na údolí s dominantou Studniční hory, který je úžasný jak v zimní tak v letní sezóně. Jedinečnost tohoto místa oceníte nejen na terase u penzionu s grilem, ale i nádherný pohled z prosklené jídelny penzionu. V létě je penzion dostupný po asfaltové komunikaci z křižovatky u hospody "Na Peci". Parkovat můžete přímo na parkovišti pod penzionem, které je majetkem penzionu. Příjezdová cesta: směr-Trutnov-Svoboda nad Úpou-Horní Maršov-Pec pod Sněžkou. Na křižovatce v Peci pod Sněžkou (u hospody Na peci) odbočit vlevo na mostek přes řeku Úpu, asi po 400m odbočíte vpravo do kopce, dle značení penzionu.

Vybavení objektu

Penzion je zařízen v klasickém stylu české horské chalupy, ale přesto má všechny prvky moderního stylu rekreace, který si současný návštěvník horských středisek přeje. Ubytování ve 2,3,4 i 5 lůžkových pokojích s možností přistýlky.

Možnost pronájmu 

Cena za pronájem celého penzionu bez apartmánů, v kapacitě 40 osob

20.000 Kč/noc

135.000 Kč/týden 

 

foto24
foto47
foto43
foto2
foto34
foto46
foto42
foto35
foto23
foto49
foto5
foto31

*****

5 obrázků

foto2

foto5

foto23

foto24

foto31

***** slide show ****